Český Křišťál - skleničky, broušené sklo, ryté sklo

Český Křištál - broušené a ryté sklo, skleničky

Česky Deutsch English French

Ubytování v ČR

Katalog partnerských stránek z oboru ubytování.

Ubytování Liberec

Moderní Penzion Fénix **** Liberec Pro svou polohu v Liberci v klidné městské části Horní Hanychov nedaleko centra Liberce je penzion velmi vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku a lyžování na Ještědu. Našich služeb mohou využít rodiny, skupiny, ale i jednotlivci.

Portál provozovaný výše uvedeným pension hotelem Fénix na adrese liberec-ubytovani.com poskytuje základní informace o ubytování v Liberci. Pokud se tedy chystáte ubytovat v Liberci a nevíte kde, navštivte tuto stránku.

Kvalitní ubytování a hotelové služby Vám také nabídne Hotel Petra v Liberci v Hanychově, nedaleko Fénixu. Hotel představuje ideální ubytování pro rodiny s dětmi i sportovce, firemní klienty i prožití nádherné dovolené v Liberci a jeho výhodou je kompletně bezbariérový přístup.

Ubytování Děčín a Ústí nad Labem

V této lokalitě Vám doporučujeme hotel Ostrov v Tísé. Svou polohou je ideální pro turistiku v Českosaském švýcarsku. Pokud se chystáte navštívit města Děčín a nebo se ubytovat v Ústí nad Labem, pak využijte příjemné vzdálenosti této oázy klidu přímo v nitru Tiských skal.

© 2005-2011 Český Křištál — výběrové české sklo, broušené a ryté skleničky. Důležité informace: Kontaktní a platební údaje, Ceník dopravného.

Vyrobilo SM Works.