Český Křišťál - skleničky, broušené sklo, ryté sklo

Český Křištál - broušené a ryté sklo, skleničky

Česky Deutsch English French

Vybíráme z katalogu

Český Křišťál — to nejlepší z českého skla

Dobrý den,

budete-li v našem E-shopu postrádat nějaký druh zboží, je možné se s námi spojit telefonicky nebo emailem, případně se přijeďtě podívat do naší prodejny skla.

Představujeme Vám nový eshop

Ve spolupráci s firmou SM Works jsme připravili kompletně nový eshop.

Nabídka skleniček i ostatního skla zůstala zachována, ale je nyní přehlednější a umožní Vám tak lépe sestavit Vaši objednávku. Upozorňujeme naše stávající zákazníky, že původní uživatelská jména a hesla již nebudou aktivní, a pokud budete mít zájem dostávat speciální slevy a nabídky, založte si prosím nový učet v registraci. Připravujeme pro Vás nové akce!

Nejširší sortiment skleniček na českém trhu

Již dnes si můžete vybrat ze širokého sortimentu dárkových kazet a souprav, kde jsme pro Vás připravili zbrusu nové třídění. Každý si tak může vybrat dárkový set přesně podle potřeby, na likér, na víno, na pivo, sekt či na bowli a buď pro dvě, šest nebo dvanáct osob.

Skleničky od českých sklářů

Z našeho katalogu Vám doporučujeme sekci skleničky.  Soupravy rytých, broušených a malovaných sklenic, skleniček z olovnatého křišťálu a mnoho dalšího, naleznete pohromadě v jedné kategorii. Vlevo si můžete zvolit skleničku a její použití, následně způsob dekorování sklenice. V nabídce jsou dekory tvořeny různými sklářskými technikami od českých mistrů sklářů.

Dárkové sklo

V sekci dárkové sklo pak naleznete inspiraci na dárky pro Vaše nejbližší, přátele či kolegy. Tato sekce obsahuje i katalog svatebních skleniček, nebo tzv. jubilejky, určené k významným výročím.

Ostatní sklo - mísy, tácy, košíky, vázy a další

Za prohlédnutí stojí sekce nabízející výběrové české sklo, tzv. českého křišťálu — broušené sklo, broušené sklo malované a křišťálové lustry. Oblíbené jsou naše tradiční nabídky skleněných zvířat a v neposlední řadě několik druhů skleněných květin. Přejeme Vám příjemný pobyt na těchto stránkách a pohodlný nákup.

Prodejna skla nedaleko Nového Boru

Také bychom vás chtěli pozvat do našeho kamenného obchodu v obci Svor, nedaleko Nového Boru, který provozujeme od roku 1995. Zde  si můžete vybrat z mnohem většího sortimentu zboží  než na webu.

Zveme Vás do Lužických hor, kolébky sklářského průmyslu.

Provozní doba naší prodejny skla v roce 2012

Po-So: 9.00 — 17.00
Neděle: zavřeno

© 2005-2011 Český Křištál — výběrové české sklo, broušené a ryté skleničky. Důležité informace: Kontaktní a platební údaje, Ceník dopravného.

Vyrobilo SM Works.